ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14303543
*
nr 1430 3543
Spegel
nutida, 160x53cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 november 2021
kl 20:35:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 23:19:14
1
800 kr
7/11 14:27:46
1
1.000 kr
8/11 20:07:04
1
Vinnande bud
8/11 20:24:48
2
800 kr
8/11 20:24:48
1
900 kr (Budbetjänt)
8/11 20:24:56
2
1.000 kr
8/11 20:24:56
1
1.100 kr (Budbetjänt)
8/11 20:25:04
2
1.200 kr
8/11 20:25:04
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1430 3543
Spegel
nutida, 160x53cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 23:19:14 | 1 | 800 kr |
7/11 14:27:46 | 1 | 1.000 kr |
8/11 20:07:04 | 1 | Vinnande bud |
8/11 20:24:48 | 2 | 800 kr |
8/11 20:24:48 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
8/11 20:24:56 | 2 | 1.000 kr |
8/11 20:24:56 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
8/11 20:25:04 | 2 | 1.200 kr |
8/11 20:25:04 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27